תרומת ביציות

תרומת ביציות

אין טבעי יותר מהכמיהה להיות אמא. זו הסיבה שנשים רבות מוכנות לעבור טיפולי פריון קשים ומרובים על מנת להגשים את החלום. אולם לעתים – למרות כל המאמצים – זה לא מצליח. הסיבות לכך כוללות כמות או איכות נמוכה של הביציות (שכיח יותר בגיל מבוגר), טיפול תרופתי או קרינתי שפגע בשחלות או נשאות למחלה גנטית. אחד הפתרונות האפשריים במקרים אלה הוא להרות באמצעות תרומת ביציות. אף שזו לא תמיד משאלת הלב – להליך זה סיכויי הצלחה גבוהים.

סיוע מקצועי לאורך כל הליך תרומת הביציות

פרופ' ירון יוכל ללוות ולסייע בהליך מורכב זה המבוסס על תרומת ביציות שמקורן בחו"ל. ההליך דורש התארגנות מבעוד מועד, בדיקות מעבדה והכנה תרופתית לקראת קבלת העוברים. לצורך זה דגימת הזרע נשלחת למעבדה באוקראינה, שם מבוצעת שאיבת הביציות לתורמת והפרייתן. העוברים הטריים מוטסים ארצה באינקובטור ומוחזרים לרחם על ידי פרופ' ירון במרכז הרפואי הרצליה או במרכז הרפואי אסותא.

לייעוץ וקביעת תורים צורו קשר

More To Explore

פתרונות חדשניים פתרון בעיות נפוצות בדוד חשמל (2)
כללי

ייעוץ אונקוגנטי ככלי להצלת חיים

מחלת הסרטן היא גורם המוות העיקרי בעולם המערבי. מרבית מקרי הסרטן מופיעים באופן אקראי, אך בכ-10% מהמקרים ישנו גורם גנטי המגביר את הסיכון ללקות בסרטן.

ייעוץ גנטי להפלות חוזרות ירון יובל
כללי

מהן הפלות חוזרות?

הפלות חוזרות מוגדר כשלוש הפלות או יותר ברצף. הפלות חוזרות הן בעיה שכיחה, הפוגעת בכ-10% מהזוגות. הסיבות להפלות חוזרות הן רבות ומגוונות, ויכולות להיות גנטיות,

דילוג לתוכן